معرفی

به وب‌سایت گروه فنی ساتل، مرجع تخصصی تامین و توزیع خودپرداز و قطعات خودپرداز، خوش آمدید.

مدیریت وب‌سایت حاضر بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد و استفاده شما از خدمات آن و سفارش قطعات و لوازم خودپرداز به عنوان یک کاربر، به معنی موافقت کامل با شرایط و ضوابط آن تلقی می‌گردد.

قوانین عمومی

کلیه فعالیت‌های وب‌سایت گروه فنی ساتل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب‌سایت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر وی از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اختصاصی

مقصود از قوانین اختصاصی، مجموعه توافقاتی است فی‌مابین مدیریت سایت و کاربران آن، در قالب یک “توافق‌نامه”، که برکلیه فعالیت‌های مدیریت سایت و کاربران آن حاکم می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم پذیرش توافق‌نامه از جانب کاربر، وی مجاز به استفاده از خدمات سایت نخواهد بود.

تعاریف

طرفین توافق‌نامه

این توافق‌نامه به عنوان ضوابط عضویت و همکاری به صورت آنلاین بین سایت گروه فنی ساتل که به اختصار گروه فنی ساتل نامیده می‌شود از یک طرف و افراد حقیقی و حقوقی که در سایت فعالیت می‌کنند که به اختصار کاربر یا خریدار نامیده می‌شوند از طرف دیگر، در جهت تسهیل معاملات و افزایش امنیت در فضای آنلاین، منعقد می‏گردد.

موضوع توافق‌نامه

‏‎موضوع توافق‌نامه حاضر عبارت است از ایجاد بستری امن و مناسب از جانب سایت گروه فنی ساتل، که در آن کاربران سایت با استفاده از امکانات سایت از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

مدت اعتبار توافق‌نامه

این توافق‌نامه از هنگامی که کاربر با آن موافقت می‌نماید تا زمانی که به یکی از دلایل قراردادی یا قانونی فسخ شود، معتبر خواهد بود.

شرایط عضویت کاربر

در مورد اشخاص حقیقی، تنها اشخاص بالای ۱۸ سال که مقیم ایران باشند می‌توانند به عضویت گروه فنی ساتل درآمده و از خدمات آن استفاده نمایند. بدیهی است که تشخیص این موضوع بر اساس اعلام کاربر در زمان ثبت نام می‌باشد.

اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند در این سایت عضو شده و از خدمات سایت استفاده نمایند.

تعیین نام کاربری و رمز عبور

عضویت در گروه فنی ساتل رایگان است. کاربر جهت فعالیت باید در زمان ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نماید. با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط ادمین سایت، کاربر به عضویت سایت درآمده و مسئولیت کلیه امور انجام شده توسط وی در سایت، بعهده ایشان خواهد بود. در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات گروه فنی ساتل نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده، به معنای تجاوز به حقوق گروه فنی ساتل بوده و قابلیت پیگرد قانونی خواهد داشت.

کاربر موظف است شناسه کاربری و کلمه عبور خود را فقط در صفحاتی وارد کند که دارای آدرس subtletg.com هستند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس‌هایی بجز آدرس مذکور مسئولیت و عواقب از دست رفتن و یا سرقت اطلاعات با کاربر می‌باشد. هم چنین کاربر متعهد می‌شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت در دسترسی به حساب کاربری خود، شخصاً مسئولیت حفظ و نگهداری آن را به عهده گیرد. در صورت عدم اجرای تعهد، سایت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. درصورت نیاز به رمز عبور جدید، کاربر موظف می‌باشد تا همه معیارها و فرایندهای حفاظتی شرکت را برای احراز هویت طی نموده و در صورتی‌که نتواند هویت خود را اثبات نماید سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا از دسترسی جزیی و یا کلی کاربر مربوطه، جلوگیری نماید.

در هنگام انتخاب نام کاربری نباید از اسامی خاص یا مارک‌های تجاری استفاده شود. با انتخاب هر گونه نام کاربری که با شئونات اجتماعی، مذهبی، سیاسی و فرهنگی کشور مغایر باشد، سایت مجاز است تا نسبت به ابطال آن اقدام نماید و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

تبصره ۱: کاربر حق فروش و انتقال نام کاربری خود و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت مشاهده این موضوع، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.

تبصره ۲: سایت مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت کاربر مورد نیاز باشد را کسب نماید. پرسش از خود کاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی، درخواست تأیید پست الکترونیکی، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کارت‌ها یا حساب‌های معرفی‌شده، برخی از مصادیق این امر تلقی می‌شوند.

اطلاعات مورد نیاز جهت عضویت

هنگامی که کاربر برای استفاده از خدمات سایت، ثبت نام می‌کند، اطلاعات تماس شامل نام، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی، آدرس محل سکونت و سایر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار سایت قرار می‌دهد. تا زمانی‌که وی کاربر سایت باقی بماند اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می‌شوند.

صحت اطلاعات ارائه شده در سایت به عهده کاربر است و این اطلاعات مبنای اصلی در ارائه خدمات بوده و چنانچه خللی در خدمات به علت نقص اطلاعات ارائه شده توسط کاربر صورت پذیرد، مدیریت سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده ندارد و مسئولیت خسارت وارده به سایت به عهده کاربر است.

تبصره ۳: کاربران سایت باید هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت مشاهده اشکال در آدرس، تلفن و یا سایر اطلاعات، حساب کاربری شخص ابطال خواهد شد.

لغو عضویت کاربر

کاربر می‌تواند با مراجعه به بخش “تماس با ما”، درخواست لغو عضویت نماید. ادمین سایت حساب کاربر مورد نظر را غیرفعال کرده اما از پایگاه داده‌های خود خارج نمی‌کند. این کار به منظور نگهداری اطلاعات کاربری و تراکنش‌های مربوطه، انجام می‌شود. با لغو عضویت، کلیه‌ تعهدات قبلی بین سایت و کاربر تا تعیین تکلیف نهایی پابرجا خواهد بود و حتی پس از لغو عضویت طرفین نسبت به تعهداتی که پیش از آن در ازای تراکنش‌های ثبت ‌شده متقبل شده‌‌اند، مسئول خواهند بود.

تبصره ۴: در صورتی که کاربر، عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد و یا در صورت وقوع هرگونه تقلب، کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق درآورده و یا آن را ابطال نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. کاربر با قبول این توافق‌نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات اعلام می‌دارد.

فرآیند ثبت سفارش

به منظور آگاهی از فرآیند و شرایط ثبت سفارش به بخش “راهنمای ثبت و پردازش سفارش”، مراجعه کنید.

فرآیند ارسال سفارش

به منظور آگاهی از فرآیند و شرایط ارسال کالای سفارش داده شده به بخش “راهنمای ارسال سفارش”، مراجعه کنید.

روش‌های‌ پرداخت

به منظور آگاهی از روش‌ها و شرایط پرداخت وجه سفارش به بخش “راهنمای روش‌های پرداخت”، مراجعه کنید.

مرجوع نمودن سفارش

به منظور آگاهی از فرآیند و شرایط مرجوع نمودن سفارش به بخش “راهنمای مرجوع نمودن کالا”، مراجعه کنید.

حقوق و مسئولیت‌های خریداران

در صورت معیوب بودن کالا در هنگام دریافت، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است پس از گذشت 48 ساعت از تکمیل فرآیند خرید (پرداخت وجه) کالا تایید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش “راهنمای ثبت و پردازش سفارش ” مراجعه نمایید.

البته در صورت معیوب بودن کالا یا عدم مغایرت، پس از اعلام توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا براساس نظر کارشناسان شرکت با خریدار انجام خواهد شد. خریدار در هنگام استرداد کالا موظف خواهد بود، فقط مطابق با روشی که از سوی کارشناسان شرکت به وی اعلام شده است نسبت به ارسال کالا اقدام نماید. در غیر این‌صورت هرگونه عواقب ناشی از اقدام خریدار بر عهده وی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش “راهنمای مرجوع نمودن کالا” مراجعه نمایید.

تبصره 4: خریداران ملزم هستند در معاملاتی که در این سایت انجام می‌دهند الزامات این توافق‌نامه را مراعات نمایند و مندرجات این توافق‌نامه در تفسیر و تعبیر اختلافات طرفین ملاک عمل می‌باشد.

تبصره ۵: براساس این توافق‌نامه کاربر قبول می‌کند کلیه اخطارها، تذکرات و مکاتبات مربوطه، مندرج در سایت و یا ارسال شده به نشانی پست الکترونیک و یا نشانی پستی درج‌شده هنگام تکمیل درخواست عضویت، به رویت وی می‏رسد. در این صورت ۲۴ ساعت پس از درج اخطار بر روی سایت یا ارسال آن به نشانی پست الکترونیک وی، اخطار، ابلاغ شده تلقی می‌گردد. اگر کاربر پس از گذشت این مدت از ادامه‌ ارتباط الکترونیکی با سایت منصرف گردد، مدیریت سایت مجاز خواهد بود که کلیه حقوق کاربری وی را محدود و یا معلق نماید.

تبصره ۶: اگر در بعضی موارد به دلایل غیر ارادی و یا فورس ماژور دسترسی به سایت مقدور نباشد، با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیان‌ها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکور را نخواهد داشت.

تبصره ۷: طبق این توافق‌نامه سایت تمامی پیام‌های کاربران را کنترل می‌کند و پیام‌هایی که شامل هرگونه اطلاعات تماس، لینک سایر وب‌سایت‌ها، توهین و تمسخر باشد را حذف و یا ویرایش می‌نماید.

تبصره ۸: انجام معامله خارج از سایت به هر شکلی مجاز نمی‌باشد. تبادل هرگونه اطلاعات تماس و یا دادن پیشنهاد جهت انجام معامله خارج از سایت ممنوع است. همینطور استفاده از هرگونه متنی شامل لینک‌های خرید سایت‌های دیگر و یا درج هرگونه اطلاعات تماس برای کاربران جهت تبلیغات یا ارایه خدمات خود مجاز نمی‌باشد.

حقوق و مسئولیت‌های سایت

مدیریت سایت در قطع، محدود نمودن و یا لغو ارایه خدمات خود به کاربران مختار است. همچنین اگر بر اساس دلایل و شواهد قطعی مشخص گردد که کاربر در فعالیت‌ها و مبادلات ممنوعه یا کالاهای غیرمجاز دخالت داشته‌، به منظور جلوگیری از ورود ضرر و زیان به کاربران، اشخاص ثالث و سایت، اقدامات احتمالی شامل موارد زیر را اتخاذ خواهد نمود:

– توقف انجام تراکنش‌ها، تعلیق یا ایجاد محدودیت دسترسی کاربر به سایت و یا لغو عضویت

– اطلاع به تعمیرکاران، بانک و سایر کاربران در مورد فعالیت‌های کاربر خاطی

– توقف ارائه خدمات و یا محدودیت دسترسی به صفحه کاربری

– اصلاح اطلاعات نادرست درج شده در سایت

– امتناع از ارائه‌ خدمات آتی

– تعقیب و پیگرد قانونی

اگر کاربر شرایط استفاده از خدمات سایت را نقض کند سایت می‌تواند از طرق قانونی خسارات وارد شده را مطالبه نماید. در صورتی که ارائه خدمات به کاربر قطع یا محدود و یا لغو گردد، مراتب به وی ابلاغ خواهد شد. در این موارد کاربر می‌تواند تقاضای رفع این محدودیت‏ها را مطرح نماید. تصمیم‏گیری نهایی در این خصوص با مدیریت سایت خواهد بود.

مالکیت سایت

دامنه subtletg.com، برند گروه فنی ساتل، لوگو، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به مدیران سایت گروه فنی ساتل بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع است. هم‌چنین تمام درخواست‏ها، توافقنامه‌‌ها، اسناد، فرم‏ها، طرح سربرگ صفحات، اشکال گرافیکی در مالکیت گروه فنی ساتل بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است.

شرایط عدم مسئولیت و عدم تضمین

سایت و ارکان آن به هیچ وجه، مسئول خسارات غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌النفع در قبال کاربران نیست. مسئولیت گروه فنی ساتل و کارکنان آن محدود به خسارت‌های مستقیمی است که با اثبات تقصیر سایت برای کاربران یا اشخاص ثالث بوجود آمده است. در صورتی که اثبات شود ایجاد خسارت در نتیجه کوتاهی، تقصیر و یا نقض تعهدات قانونی یا قراردادی کاربر بوده، سایت مسئول نخواهد بود. همچنین در صورتی که احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوه قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده است، گروه فنی ساتل هیچ گونه مسئولیتی نخواهند داشت.

انتشار مطالب

با پذیرش این توافقنامه کاربران قبول می‌کنند گروه فنی ساتل هیچگونه مسئولیتی در خصوص ادعاها و مطالب گمراه کننده، نادرست، مضر و موهن مندرج در سایت که توسط کاربران و تعمیرکاران منتشر شده باشد، ندارند. بدیهی است به محض اطلاع و رویت هر گونه اطلاعات غیراخلاقی، غیرشرعی و ناهنجار، اطلاعات مذکور از سایت حذف خواهد شد.

خسارات احتمالی

سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص زیان‌ها و خسارت‌های احتمالی ناشی از عملکرد پرسنل گروه فنی ساتل به کاربران سایت نداشته و حداکثر خسارت‌های قابل پرداخت معادل کارمزد خدمات ارائه شده به شخص مدعی خواهد بود.

کسورات

در خصوص پرداخت‌های مالیاتی کاربران اعم از تامین‌کنندگان قطعات، گروه فنی ساتل در قبال صحت اظهارات کاربران در خصوص کسوراتی از قبیل مالیات، عوارض و دیگر مطالبات قانونی که به مبالغ دریافتی یا پرداختی تعلق می‏‌گیرد مسئولیتی ندارد.

عدم تضمین

سایت خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این توافق‌نامه بیان شده ارائه می‌نماید و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تایید می‌کند که خریدار یا تعمیرکار می‌بایست به همه شروط معامله پایبند باشند.

عدم اسقاط حق

عدم تعقیب یا چشم‌پوشی سایت از نقض برخی تعهدات توسط کاربران به معنای اسقاط حق رسیدگی و تعقیب این تخلفات نیست و در آینده می‌توان این تخلفات را تحت تعقیب قانونی قرار داد. بنابراین، طرح ادعای مرور زمان از سوی کاربر به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.

حریم خصوصی کاربران

به منظور آگاهی از اصول و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران به بخش “راهنمای حفظ حریم شخصی کاربران”، مراجعه کنید.

اصلاح توافق‌نامه

امکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق‌نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه بازنگری شده بر روی سایت قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه‏ کاربران عضو موثر خواهد بود.

شرایط فورس ماژور

عمل به مفاد این توافق‌نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم اینترنت و حوادث فورس ماژور مانند سیل، زلزله، صاعقه، آتش‌سوزی و غیره، مستثنی خواهد بود.

منو اصلی