شرکت ما ضمن احترام به حریم شخصی کاربران خود، متعهد به حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت CarEX می‌گردد. برای استفاده از برخی از امکانات سایت از قبیل ثبت نظر و یا ارسال کالا، اطلاعاتی را از کاربران درخواست کرده تا بتوانیم خدماتی مطمئن به آنها ارائه دهیم. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان به صورت منحصر به فرد هر کاربر را شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، پست الکترونیکی، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به ‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

شرکت ما با احترام به حریم شخصی کاربران، تنها برای خرید محصول، این اطلاعات را از کاربر دریافت می‌کند تا پردازش و ارسال کالا در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود و در صورتی که هرگونه مشکلی بوجود آمد بتواند هویت اصلی خریدار را مشخص کند و پاسخگوی وی باشد.

 

چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

زمانی که کاربر هر سایتی را مشاهده می‌کند، اطلاعات معینی از وی به طور اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود. ما نیز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع¬‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می¬کنیم، اما پروتکل، سرور و لایه¬های امنیتی ما و روش¬های مناسب مدیریت داده¬ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی¬های غیرقانونی جلوگیری می¬کند.

اطلاعاتی که از هر کاربر جمع‌آوری می‌شود شامل موارد ذیل است:

 اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر کاربر (آدرس IP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که کاربر وارد شبکه وب می‌شود به کامپیوتر وی اختصاص داده می‌شود)

 صفحاتی از سایت که کاربران آنها را مشاهده می‌کنند.

 تاریخ و زمانی که کاربر وارد سایت می‌شود و مدت زمانی که در سایت حضور دارد.

 آدرس اینترنتی سایتی که کاربر از طریق آن وارد سایت ما شده‌ است (برای مثال www.Google.com)

 نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر اینترنتی کامپیوتر کاربر (این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله کامپیوتر منتقل می‌شود)

ما از این اطلاعات استفاده می‌کنیم تا ضمن ارائه مناسب‌تر خدمات، طراحی سایت را برای استفاده کاربران به گونه‌ای مفیدتر و کاربرپسندتر انجام دهیم. البته ممکن است خود کاربر بواسطه تکمیل فرم‌هایی که در داخل سایت است، اطلاعات دیگری نظیر نام، نام‌خانوادگی، پست الکترونیکی، آدرس و …، را در اختیار ما قرار دهد.

 

در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

ما هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کنیم و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کنیم مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد.

سایت دارای سه بخش اطلاعاتی است: آمار جمع‌آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی کاربران فقط به منظور پاسخگویی به آنها و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر آنها به دیگر اعضاء وب سایت و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران استفاده می‌کنیم. ما لاگ فایل‌ها و پایگاه داده‌هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایت داشته باشیم و محتوایی را که در سایت ارائه می دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی کاربران نیست.

بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خود کاربر باشد و یا این که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

کاربران می‌توانند کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌ حساب کاربری خود تغییر داده و یا ویرایش کنند. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که کاربر در سایت وارد کرده‌ است؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌ حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات کاربران

سایت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به‌ صورت رمز شده در پایگاه‌های داده سایت نگهداری می‌شوند. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است. همچنین کلیه اطلاعات مربوط به سایت در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

 

لینک‌های اشخاص ثالث

زمانی که کاربران بر روی لینک‌های اشخاص ثالث، که ممکن است در سایت وجود داشته باشد، کلیک کنند و وارد آنها شوند، اطلاعاتی از آنها بدست می‌آید. در این صورت ما هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات نداریم و در مقابل آنها پاسخگو نیستیم. اگر کاربران اعتراضی نسبت به لینک‌های سایت داشته باشند، می‌توانند به ما اطلاع دهند.

 

تغییرات در سیاست‌های سایت

ممکن است سایت با گذشت زمان سیاست‌های کاری خود را بهبود بخشد و یا تغییر دهد. به کاربران خود پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار با مراجعه به این صفحه، از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوند.

منو اصلی